Web Tasarım-Yazılım

İstanbul’da web tasarım şirketi olarak  firmanızın kurumsal kimliğine uygun ya da kişisel projelerine uygun , ihtiyaçlarınıza göre etkileşimli hızlı, dinamik, yeni nesil programlar ile mobil uyumlu web tasarım ve web yazılım çözümleri sunuyoruz.

Mobil Uygulamalar

İnternet kullanıcıların %68’i  mobil uygulamaları üzerinden İnternet ortamına erişim  sağlamaktadırlar . Firmanızın kullanıcılara daha rahat erişebilmesi ve şirket bünyesinde karmaşadan  kurtulup maliyeti düşürmelerine mobil uygulamalar geliştirerek çözümler üretmekteyiz.

E Ticaret Platformları

Güçlü, risk oranı düşük , kullanışlı, müşterilerine bir tık kadar yakın güvenli sanal mağazalar sunuyoruz.  e-ticaret, ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz. Alınacak Sanal postlar ile güvenli bir şekil de uzaktaki müşterilerinize de ulaşmış olacaksınız.

Arama motoru Optimizasyonu(seo)

Google gibi arama motorlarında,  aramalarda ilk sıralarda çıkmak  mı istiyorsunuz? Google kurumsal kurallarına uyarak  ve rakip analizleri belirleyerek  İnternet sitenizi  doğal aramalarda üst sıralara çıkması için  arama motoru optimizasyonu (seo) ile destek vermekteyiz.

Sanal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın günümüzdeki yerinin  önemini bilerek   sosyal medya yönetimini creative ve trend sistemlerini kullanarak sosyal ortamlarda daha güçlü hedeflerinize ulaşmanıza destekte bulunuyoruz.

Grafik – Tasarım

İstediğiniz ihtiyaçlara yönelik İstanbul’da grafik tasarımı olarak logo, banner, katalog, kartvizit,  afiş, broşür basılı ya da dijital ortamda çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumunuzun şirket iç ve şirket dışı davranışlarını en uygun renkli grafiklerle  yaratıcı çözümler ile hedef kitleniz gözünde güven sağlanmaktadır

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal platformlarda belli lokasyon kullanılarak  ilgi alanlarına, ilgilere, beğenilerine, yaşa,  cinsiyete göre  sosyal medya reklamlarıyla hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

İletişim kurmaktan çekinmeyin